Dadof

Online Film İzleme Mp3 İndirme
 
AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap
Dadof

Dadof - Kayıt Anlaşması


Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.

-Yasal Uyarı İndireceğiniz her türlü mp3leri 24 saat içinde silinmelidir. Eğer silmeyi kabul etmiyorsanız sitemiz sorumlu değildir.Buradan elde ettiğiniz dosyaları saklayarak, bizim İnternet Sağlayıcı Servisimizi ve(veya) servislerimi veya şirketlerini tehdit Etmeyiniz. Bu siteyi kullanan ve bu siteye giren herhangi birisini ya da aile bireyleri aleyhine dava açamazsınız..Bütün uluslararası İnternet kuralları ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre bu site içeriği hakkında, site , site kurucusu ve üyelerine bir faaliyette bulunamaz, dava açamaz, delil toplayamaz, şahitlik yapamaz, bu siteye karşı olabilecek hiçbir faaliyette bulunamazsınız. Ayrıca herhangi bir hak sahibi yasal şirketler tarafından uyarı halinde sitemizden konu kalkacaktır. Buradan bizle iletişime geçebilirsiniz. Bu siteye girmekle ve bu siteye girmeye devam etmekle açıkça yukarıda belirtilen tüm koşullari kabul etmiş sayılırsınız... -İlgili videonun hak sahibinin videonun kaldırılmasını istemesi durumunda 1 hafta içinde kaldırılacaktır..Aksi Takdirde Şikayetci oldugunuz Videonun Video izleme sitesine basvurarak kaldırmasını talep ederseniz sitemizdende Otomatik olarak kalkacaktır! Film kaynakları : Youtube, Google Video ,Yahoo ve Viddler.